Mūsų įmonė siūlo kokybišką, sertifikuotą, viešajai ir privačiai infrastruktūrai skirtą žaidimų aikštelių, lauko treniruoklių bei mažosios architektūros produkciją, atitinkančią Europos sąjungos keliamus reikalavimus. Atstovaujame Lenkijos žaidimų aikštelių gamintoją "Freekids", kurių visa įranga pagaminta iš itin kokybiškų medžiagų ir atitinka visus LST EN 1176 standartus.

MB "Spectrums" nesenai įkurta ir jauna įmonė Mažeikiuose, kurios darbuotojai turi nemažai patirties žaidimų aikštelių montavime ankstesniuose darbuose. Siūlome kokybišką, sertifikuotą, viešajai ir privačiai infrastruktūrai skirtą žaidimų aikštelių, lauko treniruoklių bei mažosios architektūros produkciją, atitinkančią Europos sąjungos keliamus reikalavimus.

Žinome ir laikomės visų saugumo reikalavimų, turime UAB "INSPECTUM" išduotus 2 lygio inspektorių pažymėjimus.

Vaikų žaidimo aikštelės

Vaikų žaidimų aikštelės - tai ne tik laisvalaikio praleidimo vieta, bet vieta kur vaikas patiria pirmuosius įspūdžius savo gyvenime, susipažįsta su aplinka, susiranda naujų draugų.

Keletas svarbių aspektų vaikų žaidimų aikštelėse:

  • Saugumas;
  • Vaikų kūrybingumo lavinimas;
  • Bendravimas;
  • Aplinkos pažinimo skatinimas.

Ne paslaptis, jog maži vaikai yra labai smalsūs, jie stengiasi susipažinti su juos supančia aplinka. Todėl daug dėmesio skiriame saugioms, įdomioms, lavinančioms aikštelėms, kuriomis džiaugtųsi mažyliai ir jų tėveliai stebėdami savo vaikučius.


Taip pat, atkreipkime dėmesį, jog vaikų žaidimų aikštelės yra skirstomos ir į sudėtingesnes (vyresniems vaikams). Jose daugiau dėmesio skiriama vaikų judėjimo lavinimui, sportiniams pratimams. Žaidimų aikštelės reikalauja geros koordinacijos, bei fizinės jėgos. Šiose aikštelėse yra montuojami aukštesni kalneliai, įvairios laipiojimo virvės, judantys tilteliai, laipiojimo, karstymosi tinklai ir kiti elementai.

Projektuojant, montuojant vaikų žaidimų aikšteles turi būti atsižvelgiama į aikštelės montavimo vietą. Visi projektai yra maksimaliai saugūs, todėl užtikrina visišką vaikų saugumą. Taip pat yra numatomos saugumo zonos aplink kiekvieną aikštelės montavimo vietą.

Atskiros vaikų žaidimų aikštelių konstrukcijos


Savo klientams siūlome kokybiškas, dailaus dizaino smėlio dėžes. Parduodame įvairias smėlio dėžes su dangčiu bei atviras smėlio dėžes.

Smėlio dėžė su dangčiu apsaugo smėlį nuo atšiaurių oro sąlygų, lauko gyvūnų ir parazitų. Todėl, dažniausiai smėlio dėžė su dangčiu įrengiama viešosiose erdvėse, tokiose kaip miesto parkai, vaikų žaidimų aikštelės, poilsio ir laisvalaikio zonos.

Mūsų siūlomos karuselės, skirtos suktis sėdimoje bei stovimoje padėtyje. Yra sertifikuotos ir atitinka aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus. Šios karuselė skirtos 3-14 metų amžiaus vaikams. Karuselės taip pat labai patvarios ir saugios, o svarbiausia puikaus ir žaismingo dizaino.

Savo klientams siūlome platų lauko sūpynių asortimentą. Taip pat siūlome įsigyti balansines, vienvietes, dvivietes ir spyruoklines sūpynes vaikams. Itin populiarios spyruoklinės sūpynės vaikams, kurios gali būti lėktuvėlio, mašinytės ar gyvūnų imitacijos formomis. Tokios žaismingos lauko sūpynės pradžiugins kiekvieną vaiką ir leis jam pasinerti į fantazijų pasaulį.

Siūlome saugius, kokybiškus, į žemę įleidžiamus, tvirtus batutus.

Daugiau siūlomų atskirų vaikų žaidimų aikštelės konstrukcijų galite pamatyti kataloge.

Lauko treniruokliai

Šiomis dienomis lauko treniruokliai viešosiose erdvėse yra savaime suprantamas, mėgstamas ir populiarus dalykas. Jie tiesiog būtini miestui: parke, sporto aikštelėse, gyvenamųjų namų kvartaluose, šalia mokyklų, prie vaikų žaidimų aikštelių, prekybos centrų ar kitose erdvėse. Tokie treniruokliai - puiki proga miesto gyventojams palaikyti fizinį aktyvumą, sportuoti gryname ore ir mėgautis treniruoklių teikiama nauda. Lauko treniruokliai yra universalūs, skirti įvairaus amžiaus naudotojams: vaikams, suaugusiems, net senjorams.

Lauko treniruokliai skirti lavinti įvairias raumenų grupes: kojų, pilvo raumenis, rankų, krūtinės, nugaros, pečių juostos, juosmens ir kt. Kai kurie treniruokliai, pavyzdžiui, irklavimo, treniruoja visą kompleksą raumenų! Negana to, ši lauko įranga ne tik padeda efektyviai treniruoti, stiprinti tam tikras raumenų grupes. Jų nauda kur kas didesnė - lauko treniruokliai nepamainomi kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių bei daugelio kitų ligų prevencijai, taip pat puikiai savijautai.

Gatvės gimnastikos įranga

Taip pat siūlome gimnastikos įrenginius, skirtus treniruoti įvairius kūno raumenis. Mūsų kataloge galima rasti tiek gimnastikos įrangos kompleksus, tiek atskirus gatvės gimnastikos įrenginius. Tie, kas jau yra susipažinę su gimnastikos užsiėmimais, gali pritarti, kad visiškai nėra būtina lieti prakaitą sporto salėje, kai tą sėkmingai galima daryti gryname ore. Gimnastikos įrenginiai parkuose ir kitose erdvėse vis daugiau miesto gyventojų sukviečia praktikuoti sportą gryname ore.

Mes puikiai suprantame, kad ne kiekvienas žmogus turi finansines galimybes kas mėnesį pirkti abonementus į sporto klubus. Tačiau tikrai kiekvienas, kuriam rūpi jo sveikata, gali sportuoti lauko erdvėse su specialiai tam skirta gimnastikos sporto įranga. Laiku pasirūpinę reikiama gimnastikos įranga, galite labai greitai pakeisti parko ar savo nuosavo kiemo eksterjerą. Su tinkamai pasirinktu sporto inventoriumi, Jūs galite į sportą įtraukti vaikus ir taip su visa šeima praleisti smagų ir naudingą laiką kartu. 

Sportinių aikštelių aptvėrimas

Pintas tvoros tinklas šiandien yra labiausiai prieinama ir populiari medžiaga sportinių aikštelių, stadionu aptvėrimui. Tinklas yra pagamintas iš plieninės supintos vielos. Montavimas, panaudojant įtempimo technologiją su viengubais arba dvigubais apvaliais metaliniais stulpais, garantuoja greitą tvoros surinkimą už santykinai žemą kainą. Tvoros tinklas įtempiamas naudojant papildomą vielą ir tempiklius, kurie plokštelės pagalba yra tvirtinami prie stulpo. Ši nuo 1 iki 4 metrų aukščio aptvėrimo sistema tinka multifunkcinėms sporto aikštelėms (krepšinio, rankinio, futbolo) bei teniso kortams.

Kita mažoji architektūra

Tai - architektūros elementai, kurie naudojami formuoti ir puoselėti miesto gyvenamąsias, poilsio ir kitas zonas bei suteikti joms funkcionalumo. Klausiate, kas yra tie elementai? Pavyzdžiui, lauko suoliukai ir kiti lauko baldai, šiukšliadėžės, lauko gėlinės, įvairios tvorelės ir kt. Mažoji architektūra - patrauklus sprendimas ne tik miestams, jų sodams, gatvėms papuošti, ji puikiai įsilies sodyboje, individualaus namo kieme, sodo aplinkoje.

Mūsų asortimente - labai platus mažosios architektūros elementų spektras konkurencinga kaina. Orientuojamės į plačią auditoriją, todėl sprendimų pasiūlome kiekvienam, atsižvelgdami į poreikius ir finansines galimybes. Mūsų asortimente:

  • Lauko suoliukai miestams ir namams. Tai neabejotinai didžiausio populiarumo sulaukiantys mažosios architektūros elementai, įkurdinami soduose, miestų parkuose, tinkantys vaikų žaidimų aikštelėms, gatvėms, sodams ir kitoms erdvėms. Visi lauko suolai ir kiti lauko baldai, kuriuos rasite mūsų asortimente, pagaminti iš kokybiškų, tvirtų ir lauko sąlygomis eksploatuoti tinkančių medžiagų.
  • Šiukšliadėžės ir šiukšlių dėžės. Gaminame iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų. Dizaino sprendimų pasirinkimas leidžia maksimaliai patenkinti klientų poreikius.
  • Dviračių stovai ir dviračių stoginės. Iš nerūdijančio plieno pagaminti stovai bus ilgalaikė investicija.
  • Lauko gėlinės, klombos, vazonai miestams ir namams. Vilnijančios žiedų jūros visuomet žavi, o prie šio grožio prisideda ir kokybiškos, dailios gėlinės. Mes siūlome rinktis iš pavydėtinos dizainų įvairovės.
  • Informaciniai stendai miestams pagaminti iš patvarių ir kokybiškų medžiagų, užtikrinsiančių stendų ilgaamžiškumą ir reprezentatyvumą ilgalaikėje perspektyvoje.
Tai maža dalis miesto architektūros kurią rodome, jog susipažintumėte su mūsų produkciją. Norėdami pamatyti detalesnę informaciją, prašome atverti mūsų prisegtą prekių katalogą.